Ochraniacze na kolana Longboard  

Jest 3 produktów.

Ochraniacze na kolana dla bardziej wymagających. Posiadają dodatkowe pady co sprawia, że KP22 to połączenie wytrzymałości, komfortu i maksymalnej ochrony przy upadku.

Ochraniacze na kolana dla bardziej wymagających. Posiadają dodatkowe pady co sprawia, że KP22 to połączenie wytrzymałości, komfortu i maksymalnej ochrony przy upadku.

Wytrzymałe ochraniacze na kolana dla każdego, kto zamierza rozpocząć przygodę z trickami, slide'am i ... upadkami ;-). Świetnie dopasowują się do anatomii, są wygodne i nie krępują ruchów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

W poniższej kategorii znajdziecie kolejne akcesoria z zakresu bezpieczeństwa, którymi są ochraniacze na kolana longboard. Podobnie jak ochraniacze na łokcie, tak samo te na kolana pełnią niezwykle istotną rolę, zapewniając bezpieczeństwo najbardziej narażonych na potłuczenia oraz obtarcia kolan. Ochraniacze na kolana to absolutny niezbędnik w ga...

W poniższej kategorii znajdziecie kolejne akcesoria z zakresu bezpieczeństwa, którymi są ochraniacze na kolana longboard. Podobnie jak ochraniacze na łokcie, tak samo te na kolana pełnią niezwykle istotną rolę, zapewniając bezpieczeństwo najbardziej narażonych na potłuczenia oraz obtarcia kolan. Ochraniacze na kolana to absolutny niezbędnik w garażu kazdego ridera, tak początkującego jak i wytrawnego, doświadczonego eksperta. Upadki moga zdarzyć się każdemu i w każdej chwili, a nasze ochraniacze pozwolą wyjść z nich bez szwanku. Bezpieczeństwo w trakcie jazdy jest konieczne. Nie ma nic gorszego, niż szybsze, przymusowe zakończenie zabawy ze względu na obtarcia lub kontuzje, które często kończą się dluższą przerwą w uprawianiu sportu. Aby temu zapobiec wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który pozwoli Ci bez przeszkód śmigać i cieszyć się dobrą zabawą. Ochraniacze na kolana dadzą Wam możliwość wyjścia z opresji bez ryzykowania powaznymi obrażeniami, co niestety zdarza się sotusnkowo często podczas nauki np. nowych tricków. Korzystanie z tego rodzaju ochraniaczy pozwoli Wam zachowac spokój umysłu oraz zdecydowanie wyższy poziom pewności siebie, co znacząco zwiększy Wasze szanse na osiągnięcie sukcesu w każdej dyscyplinie sportu. Korzystanie z naszych ochraniaczy na kolana jest bardzo wygodne oraz komfortowe, w niczym nie ogranicza koordynacji ruchowej. Ochraniacze świetnie dopasowują się do kształtu kolan, są miękkie oraz wytrzymałe. Wykonane zostały oczywiście z najwyższej jakości materiałów, tak aby zagwarantowac najwyższy poziom ochrony podczas upadku. Nie zwlekajcie i nie oszczędzajcie na wlasnym bezpieczeństwie. Zapoznajcie się z oferta naszego sklepu. W razie problemów z wyborem odpowiedniego sprzętu, slużymy profesjonalną pomoca oraz doradztwem.

Więcej

Scroll To Top