Rękawice Longboard 

Jest 2 produktów.

Rękawice do slide'ów z wymiennymi sliderami. Palce wzmacniane kewlarem. Zapinane na rzep. Posiadają dodatkowy uchwyt, pozwalający zawiesić je przy spodniach czy plecaku.

Rękawice do slide'ów z wymiennymi sliderami. Palce wzmacniane kewlarem. Zapinane na rzep. Posiadają dodatkowy uchwyt, pozwalający zawiesić je przy spodniach czy plecaku.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Rękawice Longboard

Poniższa kategoria przedstawia kolejny niezbędnik z garażu profesjonalnego ridera. Rękawice longboard to absolutnie niezbędny asortyment wyposażenia. Ich zadaniem jest przede wszystkim ochrona dłoni podczas zjazdu na desce longboardowej. Stosunkowo często słyszy się, że rękawice do longboardów nie są najważniejsze, nie stanowi...

Rękawice Longboard

Poniższa kategoria przedstawia kolejny niezbędnik z garażu profesjonalnego ridera. Rękawice longboard to absolutnie niezbędny asortyment wyposażenia. Ich zadaniem jest przede wszystkim ochrona dłoni podczas zjazdu na desce longboardowej. Stosunkowo często słyszy się, że rękawice do longboardów nie są najważniejsze, nie stanowią konieczności. Takie myślenie jest jednak błędne. Rękawice wykonane są z solidnych materiałów, często ze skóry, gwarantując dzięki temu niezwykle skuteczną ochronę podczas osiągania prędkości ponaddźwiękowych na Waszych deskach. Wyobraźcie sobie upadek przy dużej prędkości, co może spotkać Wasze dłonie. Boli na samą myśl. Warto więc jednak zaopatrzyć się w odpowiednie rękawice i nie martwić się bólem, kontuzją, obtarciami i zadrapaniami.

Rękawice do longboardu

Nasze rękawice to zdecydowanie najwyższa klasa. Posiadają wymienne slidery, a palce są dodatkowo wzmacniane odpornym kevlarem. Posiadając je w swoim garażu możecie śmiało poruszać się z dużą prędkością po asfalcie. Rękawice do longboardu powinni posiadać zarówno początkujący, mniej doświadczeni jeźdźcy, jak i eksperci oraz kaskaderzy, ponieważ bezpieczeństwo jest dla każdego i każdy powinien troszczyć się o samego siebie. Przy okazji takie rękawice świetnie sie prezentują, mają oryginalny, nowoczesny design i przede wszystkim są bardzo wygodne oraz komfortowe, w żaden sposób nie ograniczając Was podczas jazdy. Zapoznajcie się z nasza atrakcyjną, stale modyfikowaną i ulepszana ofertą.

Więcej

Scroll To Top