Hell’s Boards Slide Jam na Izdebki Camp 2016

Wysłany przez: Hellsboards Superadmin Na: wtorek, czerwiec 14, 2016 Komentarz: 0 Hit: 1788


Hell’s Boards Slide Jam ?!
Ale o co chodzi ??Nazywamy się Olga i Piotr. Pewnego pięknego dnia postanowiliśmy otworzyć sklep z longboardami. Moglibyśmy opowiedzieć Wam o tym, jak to podróżując po świecie rodziła się ta idea, by ostatecznie wykiełkować gdzieś na sopockiej plaży w gąszczu parawanów. Bez obaw, oszczędzimy Wam tego. 

Skupmy się na ideach, te zdają się być naprawdę bardzo ważne.

Nasze przedsięwzięcie od początku zakłada stworzenie sklepu, który będzie jednym ze sprawnie działających trybów polskiej sceny longboardowej. Zatem naturalnym ruchem było wsparcie Izdebki Camp. No tak, bardzo pięknie ale nam ciągle było mało… I tutaj dochodzimy do momentu w którym narodził się pomysł Hell’s Boards Slide Jam ! Jest akcja, jest reakcja. Działamy !

Co Was czeka na Slide Jam’ie ?

Startujemy 8 lipca na Izdebki Camp o godzinie 18.30. Będziemy namawiać Was, do pozostawienia jak największej ilości uretanu na asfalcie ! Miłośnicy lotów i adrenaliny dostaną do dyspozycji skocznie a freestyle’owcy będą mieli okazję, by zaprezentować swoje tricki ! Czy to już wszystko ?? Oczywiście że nie ! Dostaniecie też możliwośc testowania najnowszych decków od Arbor Skateboards, w tym również tych z najwyższej półki.

Żeby nie było zbyt poważnie, to impreza ma charakter przebierany, więc nie zapomnijcie o swoich pirackich fatałaszkach.

Co w zamian ?

Postaramy się aby było jak na amerykańskim filmie, więc rozdamy całą masę nagród od Hell’s Boards, Arbor Skateboards i Raven Footwear. Przewidzieliśmy nagrody za każdy wymieniony konkurs ale też za “Najlepszą glebe”, “Najlepsze przebranie” i inne spontaniczne pomysły organizatorów. 

Po zakończeniu pirackich zmagań przewidujemy urywanie filmu pod tytułem “Chill & Grill”.

Do imprezy pozostał już niecały miesiąc.Zapraszamy !

 

Hell’s Boards Team
Comments

Leave your comment

Scroll To Top