Epic Balance Board Epic Ursa Rocker + Dywanik

Nowy produkt

Balance Board to sprzęt do trenowania balansu i równowagi w domowym zaciszu. Balance Board świetnie sprawdza się jakoś zimowy zamiennik jazdy na longboardzie a także jako trening uzupełniający przez cały rok. Zestaw zawiera deskę, wałek i dywanik.

Cruising
Freeride
Downhill
Freestyle

Cena: 429,00 zł brutto

EPIC BALANCE BOARD to jeden z najbardziej uniwersalnych przyrządów do ćwiczeń z jakim się spotkałeś!

Bez znaczenia czy surfujesz, jeździsz na nartach, snowboardzie, longboardzie, wrotkach, rolkach, deskorolce lub trenujesz jakikolwiek sport EPIC pozwoli Ci się doskonale przygotować do największych wyzwań!

Może służyć zarówno jako wszechstronne narzędzie do ćwiczeń całego ciała, lub jako uzupełnienie treningu. Jest również świetnym rozwiązaniem dla miłośników wszelkich sportów mniej lub bardziej ekstremalnych którzy nie chcą próżnować po za sezonem. Balance Boardy bardzo często wybierane są min przez instruktorów fitnessu, surferów czy skate''ów.

EPIC Balance Board nie tylko pomoże Ci rozwinąć równowagę, ale również poprawić sylwetkę oraz ogólną koordynację ruchową. Wymóg ciągłego utrzymywania równowagi sprawia, że w trening zaangażowane jest więcej grup mięśni, dzięki czemu wzmacniana jest sylwetka oraz rozwijana się priopercepcja.

Co to takiego? Priopercepcja, lub czucie głębokie, to nic innego jak nasz własny organizm orientujący się w położeniu wszystkich części ciała – rzecz niezbędna zarówno podczas treningu jak i w trakcie wykonywania dowolnego sportu.

Epic Balance Board nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu łatwo ją używać i przechowywać w domowym zaciszu. Pozwala na wykonanie bardzo wielu ćwiczeń, niezależnie od aktualnego poziomu trudności. Używać mogą jej zarówno dorośli jak i dzieci, a ponieważ zakres ćwiczeń i trików ogranicza wyłącznie nasza wyobraźnia a zabawa nie nudzi się łatwo.

Epic Ursa obok Dark Oak jest jednym z naszych pro modeli.

Deska została tak zaprojektowana aby osoby uczące się mogły stawiać na niej swoje pierwsze kroki, oraz nie stawiała żadnych barier bardziej zaawansowanym riderom. Deska nie posiada stoperów oraz jest nieco wytaliowana, przez co toczy się nieco szybciej niż na przykład Juicy lub Photo. Brak stoperów daje możliwość ułożenia deski wzdóż wałka dzięki czemu poczujesz się jakbyś surfował lub jeździł na snowboardzie. Z tego właśnie względu ten kształt umiłowały zarówno szkółki surfingu, snowboardingu oraz longboardingu.

Na EPIC Ursa łatwiej jest wykonać tricki, „spacerować” po desce oraz płynnie przechodzić z balansu lewo-prawo.

Będzie to idealny wybór dla wszystkich osób zaczynających naukę balansu na balance boardzie oraz dla tych co już doskonale czują dekę pod nogami, a chcieliby spróbować czegoś więcej.

W skład zestawu wchodzi:

- Wałek

- Deska o długości 85cm (33.46'''') i szerokość: 30cm (11.81'''')

- Dywan zapobiegający ześlizgiwaniu o długości 180cm (70.86'''') 90cm (35.43'''')

Dostępne kolory wałków: żółty, niebieski, pomarańczowy, czerwony i czarny.

W komplecie z deską i wałkiem znajduję się przestronny dywan antypoślizgowy, dzięki czemu nie tylko wałek nie będzie się przesuwał po nawierzchni, ale również podłoga pozostanie wolna od zarysowań. Dzięki dużym rozmiarom zapewnia sporo miejsca do nauki; pomaga w uzyskaniu płaskiej powierzchni podczas korzystania z balance boarda np. na plaży, lub na trawie.

Nie wymaga samodzielnego montażu.

Podobne produkty

Scroll To Top