Epic Balance Board Epic Wings Rocker + Dywanik

Nowy produkt

Balance Board to sprzęt do trenowania balansu i równowagi w domowym zaciszu. Balance Board świetnie sprawdza się jakoś zimowy zamiennik jazdy na longboardzie a także jako trening uzupełniający przez cały rok. Zestaw zawiera deskę, wałek i dywanik.

Cruising
Freeride
Downhill
Freestyle

EPIC BALANCE BOARD to jeden z najbardziej uniwersalnych przyrządów do ćwiczeń z jakim się spotkałeś!

Bez znaczenia czy surfujesz, jeździsz na nartach, snowboardzie, longboardzie, wrotkach, rolkach, deskorolce lub trenujesz jakikolwiek sport EPIC pozwoli Ci się doskonale przygotować do największych wyzwań!

Może służyć zarówno jako wszechstronne narzędzie do ćwiczeń całego ciała, lub jako uzupełnienie treningu. Jest również świetnym rozwiązaniem dla miłośników wszelkich sportów mniej lub bardziej ekstremalnych którzy nie chcą próżnować po za sezonem. Balance Boardy bardzo często wybierane są min przez instruktorów fitnessu, surferów czy skate''ów.

EPIC Balance Board nie tylko pomoże Ci rozwinąć równowagę, ale również poprawić sylwetkę oraz ogólną koordynację ruchową. Wymóg ciągłego utrzymywania równowagi sprawia, że w trening zaangażowane jest więcej grup mięśni, dzięki czemu wzmacniana jest sylwetka oraz rozwijana się priopercepcja.

Co to takiego? Priopercepcja, lub czucie głębokie, to nic innego jak nasz własny organizm orientujący się w położeniu wszystkich części ciała – rzecz niezbędna zarówno podczas treningu jak i w trakcie wykonywania dowolnego sportu.

Epic Balance Board nie zajmuje dużo miejsca, dzięki czemu łatwo ją używać i przechowywać w domowym zaciszu. Pozwala na wykonanie bardzo wielu ćwiczeń, niezależnie od aktualnego poziomu trudności. Używać mogą jej zarówno dorośli jak i dzieci, a ponieważ zakres ćwiczeń i trików ogranicza wyłącznie nasza wyobraźnia a zabawa nie nudzi się łatwo.

Wings jest najbardziej uniwersalną deska z naszej oferty dająca idealny kompromis pomiędzy szybkością oraz płynnością balansowania.

Wings jest deska przeznaczoną dla osób początkujących oraz dla wszystkich trenerów jogi, fitnessu i treningów mięśniowych. Doskonale spisze się pod nogami entuzjastów sportów ekstremalnych oraz wszystkich osób szukających uniwersalnej deski do treningu balansu.

W skład zestawu wchodzi:

- Wałek

- Deska o długości 85cm (33.46'''') i szerokość: 30cm (11.81'''')

- Dywan zapobiegający ześlizgiwaniu o długości 180cm (70.86'''') 90cm (35.43'''')

Dołączony do kompletu wałek wykonany został w całości z ekologicznych, wytrzymałych, przypominających gumę materiałów dzięki czemu, w przeciwieństwie do wałków plastikowych, nie wyślizguje się spod deski, nie ślizga na podłożu ani nie powoduje zarysować podłogi.

Dostępne kolory wałków: żółty, niebieski, pomarańczowy, czerwony i czarny.

W komplecie z deską i wałkiem znajduję się przestronny dywan antypoślizgowy, dzięki czemu nie tylko wałek nie będzie się przesuwał po nawierzchni, ale również podłoga pozostanie wolna od zarysowań. Dzięki dużym rozmiarom zapewnia sporo miejsca do nauki; pomaga w uzyskaniu płaskiej powierzchni podczas korzystania z balance boarda np. na plaży, lub na trawie.

Nie wymaga samodzielnego montażu.

Podobne produkty

Scroll To Top