Najczęściej kupowane

na stronę

Ilość: 1 szt = 10cmgrit: 80  Griptape do jazdy miejskiej w kolorze czarnym.

Ilość: 10cm Griptape do jazdy miejskiej w kolorze niebieskim.

Montażówki z płaską główką o długości 30mm.Śruby montażowe do trucków. Samokontrujące nakrętki uchronią Twój set przed samoczynnym odkręcaniem się.Paczka zawiera 8 sztuk.

Ilość: 4 arkusze 25cmx28cmKolor: czarny Legendarny grip marki Vicious, dostępny w trzech kolorach : czarnym, czerwonym i białym/przezroczystym. Grip jest ultraszorstki i świętnie spisuje się przy slide'ach, speedboardingu i wszędzie, gdzie zwykłe gripy wymiękają.

Ilość: 10cm Griptape do jazdy miejskiej w żółto-czarne pasy.

Podkładki świetnie pasujące pod trucki Paris.Cena obejmuje 2 sztuki.

Ilość: 10cm Griptape do jazdy miejskiej w kolorze żółtym.

Podkładki świetnie pasujące do większości trucków.Cena obejmuje 2 sztuki.

Ilość: 4 arkusze 25cmx28cmKolor: czerwony Legendarny grip marki Vicious, dostępny w trzech kolorach : czarnym, czerwonym i białym/przezroczystym. Grip jest ultraszorstki i świętnie spisuje się przy slide'ach, speedboardingu i wszędzie, gdzie zwykłe gripy wymiękają.

Montażówki z płaską główką o długości 25mm.Śruby montażowe do trucków. Samokontrujące nakrętki uchronią Twój set przed samoczynnym odkręcaniem się.Paczka zawiera 8 sztuk.

Ilość: 3 arkusze 25cmx28cmKolor: przezroczysty Legendarny grip marki Vicious, dostępny w trzech kolorach : czarnym, czerwonym i białym/przezroczystym. Grip jest ultraszorstki i świętnie spisuje się przy slide'ach, speedboardingu i wszędzie, gdzie zwykłe gripy wymiękają.

Podkładki świetnie pasujące pod trucki Paris.Cena obejmuje 2 sztuki.

Szerokość: 23cmgrit: 80  Ilość: 1 szt = 10cm Griptape do jazdy miejskiej w kolorze neon pink.

Pokazuje 1 - 15 z 157 elementów

Scroll To Top